Pobieranie z Redtube

Portal redtube.com wiedzie prym wśród onanistów na całym świecie, także w Polsce. Wielu z nich na pewno spotkało się nieraz z sytuacją, która wymagała pobrania filmu na dysk twardy komputera, czego portal, podobnie jak Youtube.com oficjalnie nie umożliwia. Co zrobić w takiej sytuacji?

Jednym z rozwiązań, jest skorzystanie z serwisów które umożliwiają pobieranie plików z redtube i tego typu portali. Przykładowym takim serwisem jest www.zwrzuc.pl/you.php

Po przejściu pod ten adres, wystarczy wkleić w pole „Adres” właściwy adres filmiku z portalu redtube, następnie kliknąć „OK”. Po chwili poniżej wyświetli się bezpośredni link do pliku, na który należy kliknąć prawym przyciskiem myszy, wybrać „Zapisz element docelowy jako…”, i wskazać miejsce na dysku twardym gdzie film ma być zapisany. Po zakończeniu pobierania, film znajdzie się we wskazanym przez nas wcześniej miejscu. Będzie on w formacie FLV. Aby odtworzyć film w takim formacie, należy użyć programu FLV player.

Kolejnym rozwiązaniem jest skorzystanie z programu vXdownloader. Program ten działa na identycznej zasadzie jak Vdownloader, który przeznaczony jest do pobierania plików z youtube.

W oknie głównym programu we wskazanym miejscu należy wkleić adres filmu z redtube. Przed rozpoczęciem ściągania możemy też wybrać format w jakim będzie zapisany plik. Gdy już wybierzemy wyjściowy format klikamy „Pobierz”, wybieramy miejsce gdzie ma zostać zapisany plik i po chwili możemy się cieszyć filmem z redtube na naszym dysku – w wybranym przez nas formacie (w głównym oknie programu po prawej stronie „Format wyjściowy”).

Nieocenionym dla zwolenników masturbacji może się też okazać program Moyea YouTube FLV Downloader. Chociaż teoretycznie przeznaczony jest on do ściągania plików z youtube, to przydaje się też, gdy konieczne jest pobieranie z redtube. W oknie głównym programu klikamy „New” (po lewej stronie na górnym pasku narzędziowym programu). W nowym oknie podajemy teraz adres filmu z redtube, nową nazwę pliku i miejsce gdzie ma zostać ściągnięty film. Możemy też dodać do jakiej kolekcji ma zostać on przyporządkowany (Muzyka/Filmy) lub dodać komentarz. Po tym klikamy „OK” i po kilku chwilach mamy film z redtube na naszym dysku twardym.

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone.